Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mafia

Auta

1) Bolt Ace (Ford T)


Rychlost : 75Km/h

Do kopce : 1:54

Ovladatelnost :  Jdi pěšky :-)


Hodnocení : Pokud vás zrovna nehoní Gangsteři/Policie, nebo jiná havěť a  patříte mezi fandy starých automobilů, možná by pro vás projížďka tímto veteránem nebyla sebevražda. Pro ostatní s větším pudem sebezáchovy bych tu měl radu - poohlédnout se po něčem jiném.Mezi největší chyby patří špatná ovladatelnost a špatná ruční brzda , po několika nárazech má sklon k výbuchu .


2) Bolt Model B


Rychlost :  98Km/h

Do kopce :  1:01

Ovladatelnost : Hrozná


Hodnocení : Pokud máte opravdu namále a jediné auto v dosahu je toto, neměli byste váhat. Není to žádný zázrak, ale je po všech směrech lepší než Ace. Stále však ovladatelností, hlavně z kopce, ztrácí .

                   

        3) Bolt  Model B Pickup


Rychlost :  105Km/k

Do kopce : 1:03

Ovladatelnost :  Špatná


Hodnocení :  Nevím proč, ale toto auto se řídí o hodně lépe než Model B, jezdí o něco víc.Takže jestli hledáte základní dobře ovladatelné auto, vemte toto, nebo radši Shubert Six (extra six).


4) Shubert Six


Rychlost :  107Km/h

Do kopce :  1:58

Ovladatelnost : Neuspokojivá


Hodnocení : pokročilejší B, konečně auto,  kterým se dá slušně jezdit. Je čtyřmístný, což oceníte, ale stále to není Thor 812.  No ale na začátku hry - co chtít lepšího.


5) Bolt V8


Rychlost :  120Km/h

Do kopce :  1:17

Ovladatelnost : Průměrná


Hodnocení : Vůz s celkem ucházejícím ovládáním. A poměrně vysokou rychlostí. Kazí ho jen slabší výkon motoru. Do začátku je to celkem dobrý sporťáček.


6) Shubert Extra Six


Rychlost :  137Km/h

Do kopce :  0:52

Ovladatelnost : Podprůměrná


Hodnocení : Toto auto je jedno z prvních, které budete poměrně rádi a často používat. Poměrně dobré ve všech směrech. V prvních misích hry nepřekonatelné. Ke kladům patří dobrý výkon a stabilita, naopak špatně se osvědčil při zatáčení ve vysokých rychlostech.


7) Falconer


Rychlost :  122Km/h

Do kopce :  1:09

Ovladatelnost : Neuspokojivá


Hodnocení : Suma sumárum tento vůz mne docela zklamal. V podobě taxíku je to první auto, které budete řídit. Když jsem ho však viděl v garáži (mise Molotov párty), vypadal jako výborné auto. Zřejmě ho budete užívat než dostanete Shubert Six, ale jak říkám - čekal jsem víc. Jmenujme jenom velkou váhu a špatnou ovladatelnost.


8) Crusader Chromium


Rychlost :  144Km/h

Do kopce :  1:06

Ovladatelnost : Průměrná


Hodnocení : Jediné, co tento automobil kazí, je malý výkon a vysoká váha, jinak dostojí svému jménu. Ale ta "lenost" !


9) Guardin Terraplane


Rychlost :  136Km/h

Do kopce :  1:05

Ovladatelnost :  Podprůměr


Hodnocení : Slušné auto s výbornou odolností (jak už jméno napovídá), snad jen to ovládání by se dalo krapet vylepšit, ale to už chci moc. Při "zátěžových" zkouškách s "tomíkem" (tj. Tomson 1928) vydržel opravdu hóódně.


10) Thor 812


Rychlost :  165Km/h

Do kopce :  0:50

Ovladatelnost : Dobrá


Hodnocení : Nářez, je to super auto na rychlé honičky i na výjezd kopce, má vysokou rychlost, celkem i odolnost, jenom to ovládání by se mohlo zlepšit. Pro rychlý přesun městem ideální. Zamrzí, že je pouze dvojmístný.


11) Thor 810


Rychlost :  142Km/h

Do kopce :  0:53

Ovladatelnost :  Průměrná


Hodnocení : Čtyřmístný bráška Thoru 812 je mírně horší. Jinak je to stále ještě velmi dobrá volba, obzvláště na mise, kde je vás víc.


První část návodu je u konce, usilovně pracuji na dalších autech  a až to bude hotovo, pošlu to ihned do Cheatera. Pokud někdo víte, jak udělat screenshot z mafie, zamailujte mi to !

Návod

1. Nabídka která se neodmítá

 • Vaším úkolem je se zbavit nepřátelského gangu a zachránit člena Salieriho rodiny. Buď jim ujeďte stálým zatáčením, nebo je natlačte na protijedoucí auto. Další dobrá finta je rychle se na silnici otočit a zahnout párkrát za první roh. Jakmile se dostanete z dohledu dostanete za úkol dojet co nejrychleji do čtvrti Little Italy a zde najít Salieri's bar. Směr vám ukazuje kompas vlevo nahoře a na mapě je cíl cesty vyznačen modrým křížkem (popřípadě modrou šipkou). I když máte na to omezený čas, snažte se jet opatrně a dodržovat dopravní předpisy. Hlavní je rychlost a chcete-li si zajistit že jí nepřekročíte zapněte si omezovač rychlosti (F5).

2. Uprchlík

 • V této části odvezte pět pasažérů na určené místo (modrý křížek na mapě) a u některých pasažérů musíte dokonce jet podle jejich přání. Cesta je opět vyznačena křížkem na mapě. Cestující jsou háklivý na předpisy a tak proto pozor hlavně na chodce.
 • Následuje pauza na odpočinek a při ní se dostanete do problémů s prvním gangem a musíte rychle utéct. Cestu Vám ukazuje kompas a velká zelená šipka. Takže nejdříve přes ulici (vyplatí se kličkovat klávesou vlevo a vpravo). U Oriental baru doprava (zelená šipka) a uličkou až na silnici kde se dejte opět vlevo napříč ke žluté ceduli Rose bar. Za ní (zelená šipka) vpravo do průjezdu a vlevo po schodech nahoru. Nad nimi vpravo a kolem žlutých sudů. Dostanete se ke schodům a na dvorek s kobercem. Na konci opět dolu po schodech a jste na ulici, kde se dáte úplně doleva a do dalšího průjezdu (zelená šipka). Pokračujte dál až na silnici a máte před sebou Salierihi bar (zelená šipka).

3. Molotov Party

 • Dojeďte až k baru v New Ark. Je to jako obvykle křížek na mapě.
 • Paul Vám popíše co máte udělat. Vystupte z auta a dejte se uličkou vlevo od dvora. Obejděte dvorek a vzadu jsou malé plotové dvířka. Otevřete je a dojděte k chlápkovi který hlídá ve velkých vratech. Pálkou ho zlikvidujte a vezměte si jeho zbraň. Pak pálkou poškoďte jedno auto a druhé dvě zničte zápalnou láhví. V garáži najdete ještě jedno auto a to použijte k návratu. Podle poškození původního auta pojede Paul nazpátek s vámi nebo prvním autem.

4. Běžná rutina

 • Jděte kolem baru dozadu na dvůr a vraty ven. Uvidíte železné schody a po nich nahoru. Zde je Vincenzo který Vám dá zbraň. Vraťte se na dvůr a jděte za Ralphem. Naučí Vás jak ukrást Bolt B Fordor. Auto pak otevřete pomocí pravého tlačítka. Musíte počkat až bude zámek úplně odemčen (lišta která se objeví musí být celá červená). Pak nastupte do auta a počkejte na společníky.
 • Vydejte se podle mapy k místům kde společník vybere výpalné. Poslední cesta vede až za město a zde se dostanete mimo mapu.
 • Po přepadení se dejte po levé straně za dům a po bednách nahoru na pavlač. Dveřmi do domu a za dalšími naproti najdete zbraň. Pak se vraťte na chodbu a zlikvidujte pěstmi muže na WC. Přivoláte tím asi jeho společníky a ty postřílejte. Než se vydáte dolu můžete si dojít do koupelny v pokoji za rohem k lékárničce. Získáte 30 jednotek zdraví. Pak musíte dolu kde jsou další protivníci. Poslední přijde z místnosti kde je uvězněn Sam a toho osvoboďte.
 • Vydejte se za chlápkem který Vám sebral peníze. Váš úkol je jednoduchý. Zlikvidovat řidiče a získat peníze nazpátek

5. Fairplay - 1 část

 • Jděte ven na dvůr a promluvte si s Ralphem, který je v hale pod autem. Vysvětlí Vám další úkol a naučí získat Schubert Six.
 • Jeďte na závodní dráhu za město a promluvte si s hlídačem. Nasedne k vám do auta a jeďte ke garážím kde je onen závodní vůz. Ta pravá garáž je na kompasu označena křížkem.
 • Se závodním vozem jeďte k Bertonovu autoservisu. Je to přes celé město a máte omezený čas. Poslední část si můžete zkrátit. Za  mostem nemusíte objíždět celý blok, ale odbočte vlevo na chodník a po něm se dostanete pod most. Zajeďte do garáže a předejte auto k  úpravě.

6. Fairplay - 2 část

 • Po úpravě máte opět jediný úkol. Vrátit se s autem v čase na závodiště a dát auto do garáže. Pak už se jen normálně vraťte do Salieriho baru
 • Dostaly jste se do nejobtížnější části hry (aspoň doufám že nejobtížnější) a máte jediný úkol. Vyhrát závody a tím zajistit peníze pro ty co si vsadili. Na závody není nijaký fígl a co je nejzajímavější auto se nejlépe ovládá, když je tak z 25% poškozené. Pak, ale zase nemá tu rychlost. Pokusím se trochu popsat jak se mi víc jak po dvou dnech podařilo tuto část přejít. Hned po startu se propracujte na třetí pozici a pokuste se prvního vytlačit z dráhy. Tím se dostanete na první místo a další jsou dost za vámi. Pak projíždějte opatrně až k esíčku a zde je vaše největší šance na úspěch. Šikanu projeďte rovně (dá se to) a levotočivou zatáčku za rovinkou opatrně. V momentě kdy jste na začátku skal dejte plný plyn a ten nepusťte až do zatáčky za startem. Zde plně na brzdy a projet opatrně. Během jízdy poslouchejte zvuk auta. V momentě kdy zatáčíte víc a auto jde do smyku musíte ubrat plyn a přidat až se auto ustálí ve stopě. Nehleďte na to že třeba ztratíte pozici, ale nedostanete smyk a protivník se dá dojet. Přeji Vám hodně štěstí a věřte není to lehké.
 • Teď už si užije jen svoje vítězství
 • Zajeďte za Lukasem, který se Vám poděkuje tím že Vás naučí otevřít a ukrást pěkné fáro. Pozorně se podívejte jak se to dělá a pak si pro něj zajeďte na parkoviště. Auto ukradněte a vraťte se do baru.

7. Sára

 • Skočíte si na malí drink do baru a Luigi Vás poprosí, aby jste doprovodili jeho dceru domu. Ochotně mu vyhovíte, ale v první ulice Vás napadne parta tří chlapů. Musíte se jim ubránit a pak rychle za Sárou která odbočila vlevo do uličky. Pospíchejte protože jí zde obtěžuje další parta. Pro obranu použijte boxer a získáte-li nůž nebo pálku zbraň si vyměňte. Podaří-li se Vám Sáru ochránit pozve Vás zato k sobě domu a ošetří Vás........ :-).

7. Radši si zvykej

 • Po rozmluvě s Donem si zajděte k Vincenzovi pro zbraně a vyberte si rychlé auto. Pak zajeďte na náměstí Cina Town a promluvte s informátorem. Ten o jedné partě ví a pošle Vás k autoservisu. Tak rozkopněte červené vrata a čeká Vás první setkání s protivníkem a o kus dál druhé. Dejte si pozor ať se navzájem nezraníte a aby vás protivník nenapadl zezadu. Nejhorší je když se dostanete mezi protivníky. Celkem Vás čeká zlikvidovat pět chlapů. Po zdárném splnění této části se dostanete k chlapíkovi který Vám poděkuje za záchranu a za ním je schodiště. Po něm nahoru a na konci lávky seskočte dolu. Připravte si zbraně, ale nesmíte vystřelit jako první. Na prvním dvorku jsou čtyři chlapi a v uličce pak dva. Miřte dobře a navzájem si nepřekážejte. Na konci uličky Vás pak čekají poslední dva členové bandy. Jestli si myslíte že máte tuto část za sebou jste na omylu. Dvou členům gangu se podařilo utéct autem.
 • Na honičku máte omezený čas a nesmí Vás chytit policie za střelbu a nepřiměřenou rychlost. Snažte se protivníka neztratit z dohledu a co nejrychleji ho vytlačte ze silnice a zablokujte jim cestu. Pak vystupte z auta a utíkejte k nim. Otevřete jejich dveře a následuje animace a je konec. Splněním se Vám odemknou v hlavním menu první jízdy.

8. Kněz

 • Následuje animace která Vás zasvětí do dalšího děje. Po skončení animace jeď k hotelu Coleone podle hlavní mapy. Před hotelem zastav a jdi k hlavnímu vchodu.

8. Coura

 • Vejdi hlavním vchodem a zeptej se recepčního na ředitele. Ukáže Vám kde sedí a jak je oblečen. Vy pak se rozhodněte kam půjdete dřív zda za dívkou nebo za ředitelem. Jednoduší je jít do druhého patra a před výtahem se dejte vpravo a na konci opět vpravo. Vsupte do prvních dveří vlevo a následuje animace s dívkou. Vraťte se dolu a jděte do salonku jak Vám ukázal recepční. Až vzadu vpravo je muž v bílém obleku a to je on. Vy si stoupněte za muže vlevo a zastřelte ho. Pak se pokuste zasáhnout ředitele. Jestli uteče nevadí. Připravte se na přestřelku a dejte si pozor na recepčního, který má brokovnici. Po přestřelce seberte všechny zbraně a doběhněte si do recepce, kde je lékárnička a klíč. Za řiditelem nechoďte hlavním schodištěm, ale dejte se do chodby, která je napravo od schodiště. Zde doleva a dveře vlevo na konci chodby vedou na k nouzovému schodišti. Vyjděte až nahoru a za dveřmi doprava. Proběhněte rovně kolem schodiště a v další chodbě první dveře vlevo (Director) vedou k řediteli. Je tam ochranka a jestliže jste nezlikvidovali ředitele v restauraci zlikvidujte ho zde. Pak už jen přistupte ke stolu a seberte dokumenty. Nálož se umístí automaticky a vy pospíchejte z hotelu. Vyběhněte ze dveří a rovně chodbou k oknu. Následuje animace a úkol je splněn. Horší Vás však čeká a to je uniknout policii.
 • Na střeše domu kam jste dopadl se dejte k pravému okraji a po římse přejděte na požární schodiště. Po něm až nahoru a zde vpravo po ochozu až ke dveřím a opět nahoru a jste na střeše. Před Vámi je římsa a na ní se dostanete přes římsu vlevo. Na vyšší střeše pak doprava a seskočte na nižší střechu (jsou zde sudy) a utíkejte napříč doprava a zde u bedny na římse opět na nižší střechu. Přeběhněte jí a zlikvidujte hlídkujícího policistu na protější střeše. Pak se dejte doleva a po stříškách se dostanete dolu. Zde doprava, ale již opatrně protože na střeše kam za chvíli dojdete se objeví větší počet policistů. Dají se postupně zlikvidovat a nesmíte pospíchat. Až bude vzduch čistý seberte si nějaké zbraně. Pozor na policistu, který se schovává vlevo za výklenkem. Pak se vydejte k modrým dveřím kde je vlevo šikmina a po ní se dostanete na vyšší střechu. Pozor na policisty na střeše úplně nahoře. Dají se ze šikminy někdy zastřelit. Na levě straně střechy uvidíte dřevěné lešení a tak přejděte na něj. Po schodišti nahoru a najdete žebřík. U žebříku následuje animace a octnete se na střeše kostela.

8. Kněz

 • Sejděte po schodech až dolu. Po cestě je lékárnička která Vám doplní zdraví na 100% a tak jí nevyužijte hned, ale vraťte se sem třeba až během přestřelky. Od dveří zastřelíte prvních pár chlapů, ale toho nahoře u varhan, je nejlepší zlikvidovat tak že se přesunete za oltář a odsud ho sejmete. Jakmile bude kostel vyčištěn (pozor na poslední partu která přijde zvenčí a má brokovnice) objeví se kněz a následuje animace.
 • Stojíte venku před barem a je po Vás vyhlášené pátrání. Zasuňte zbraň a nastupte do auta před kostelem. Pak rychle doleva za kostel. Je zde sice jednosměrka, ale když není žádný policista na blízku nevadí to. Zde za kostelem vyčkejte, až policie po Vás přestane pátrat a pak v klidu vyjeďte nazpátek do domovského baru.

9. Výlet do přírody

 • Po animaci jděte za Ralphem pro auto. Naučí Vás ukrást Bolt V8 Roadster a sním jeďte za Pauliem do čtvrti Hoboken kde je hlavní překladiště. Následuje animace během které se dostanete za město.
 • Vystoupíte z náklaďáku a vydejte se cestou až na její konec kde napravo stojí dva domy a před nimi náklaďák. Jakmile k němu přistoupíte od strany řidiče zjistíte že je zle. Zde u auta vás čekají jen tři chlapíci, ale ve velké osvětlené stodole jich je víc. Naštěstí je u schodiště lékárnička. Až vyčistíte stodolu i nahoře vraťte se k Pauilemu (po cestě vás překvapí ještě pár chlápků v domech při cestě). Sním pak nazpátek do stodoly kde Pauilen najde páčidlo a s jeho pomocí se dostanete do velké stodoly naproti. Celou stodolu musíte prohledat a zničit protivníky. V prvním patře je lékárnička a v druhém je Sam. Promluvte si sním.
 • Sam je na tom špatně a tak se Pauile vydá pro auto. Jakmile odejde přijedou policajti a následuje další přestřelka. Podle toho kdo má víc životu je na sebe nalákejte. Jinak řečeno výstřel ze shora na policajty znamená větší problémy pro Vás. Až se policistů zbavíte jděte za Pauilem dolu (pozor ať ho nezastřelíte jako já!!).
 • Naložíte Sama do náklaďáku a snažte se ujet do bezpečí. Pronásleduje Vás ještě jedno auto a musíte se jich zbavit tím že zastřelíte řidiče.
 • Sam je u doktora a vy nemáte najednou co dělat a tak se jeďte podívat do garáže k Bertonemu. Ten Vás poprosí, aby jste zajel varovat jeho kamaráda do Hodokenu.
 • Musíte pospíchat, aby jste tam byl dřív než policie. Podle mapy se dostanete k jedinému domu kde se svítí a zabouchejte na dveře. Pak už se jen vraťte do garáže.
 • Lucas je vděčen a naučí Vás jak ukrást další auto a kde je. Dojeďte si tedy pro něj a pak se již vydejte do Salieriho baru.

10. Omerta

 • Po rozmluvě se Salierem si skočte k Vincenzovi pro zbraně a pak za Ralphem pro auto. Leží zrovna pod jedním, ale udělá si na Vás čas.
 • Nejdříve zajeďte do čínské čtvrti za Biffim. Je na trochu jiném místě, ale opět na svém náměstí. Poradí Vám dalšího informátora a ten je na jihu Central Island. Ani ten však nic neví. Dá však dobrý tip. Joe který je někde pod mostem u Bertoneho autoservisu, něco jistě ví.
 • Nejdete ho tam ještě se třemi kámoši. Je to ten plešatý uprostřed. Protože nechce nic říct dejte mu pár ran pěstí a hned víte kde by mohl Frank být. Policie ho ukrývá v Oakwood a když tam přijedete akorát ho převážejí na letiště. Rychle vůz otočte a jeďte za ním. Auto se na mapě neobjeví, ale na radaru je zobrazeno jako delší bílá čára. Jinak si pamatujte že jedou na letiště.
 • Na letišti se prostřílejte přes vstupní halu a když Frank uteče druhou stranou koukněte se do lékárničky a posbírejte zbraně a náboje. Pak se za ním vydejte ven. Venku se dejte doprava k letadlu a počkejte až kolem projede náklaďák. Jakmile zastaví nastupte do něj a projeďte přes hangár číslo jedna. Za ním jeďte vlevo za domy. Tady je Frank s ochrankou a té se zbavte a promluvte si s Frankem.
 • Po rozmluvě se otočte směrem ke vzducholodi a před Vámi je budova ve které je Frankova žena s dcerou. Pomatujte si že ochranka je všude a tak buďte ve střehu. V budově u ženy je telefon a tak rychle volajícího muže zastřelte. Pak už oslovte ženu a ošetřete se z lékárničky na zdi. Dojděte pro Franka a vraťte se k ženě. Frank je šťastný a slíbí vydat dokumenty za letenky pro dceru a ženu. Běžte tedy k místu poslední přestřelky a nastupte do auta a přes hangár jedna se vraťte do hlavní haly. Letenky jsou zde na pultě a pak se vraťte. Frank Stojí venku z druhé strany domu. Předejte mu letenky a on Vám poví o knihách. Přes hlavní halu si dojděte ke svému autu a vydejte se nazpátek do města.
 • Dojeďte na Down Town a zde v bance jsou hledané papíry. Při cestě domu se zastavte u Lucase v autoservisu. Poprosí vás o službičku a za to že zmlátíte určeného chlapa Vás naučí ukrást Thor 810. Ten si pak vyzvedněte v Oak Hill. Pak už se jen vraťte do baru Salieri.

11. Návštěva lepší společnosti

 • Klasický začátek během kterého si dojděte pro zbraně a ze dvora si vezměte libovolné auto.
 • Dojeďte si pro Salvatora ke stadionu v Hobokenu a sním pak k vile v Oak Hill. Zde zastavte u zadní branky a vystupte. Branka nejde otevřít a tak řekněte Salvatorovi, bay se o to postaral.
 • V zahradě se přikrčte a jděte podél pravého plotu. Na první křižovatce se dejte šikmo doprava přes cestičku k dalšímu živému plotu. Pokračujte dál podél něho a zahněte doleva. Za rohem jsou lavičky a tak pokračujte těsně vedle nich až na konec plotu. Zde vyčkejte, až hlídka sejde dolu a otočí se k Vám zády. Pak pomocí pálky hlídku zlikvidujte a jděte po schodech nahoru. Zde vyčkejte až služebná zhasne světlo a vejděte dovnitř. Odbočte vpravo ke kuchyni a opět počkejte až služebná vyjde na chodbu a dá se doleva. Rychle za ní do chodby, ale odbočte vpravo a po schodech nahoru. Dostanete se do další chodby a dveře na konci chodby vedou do kanceláře kde je sejf. Přistupte k němu a zmáčkněte pravé tlačítko na myši.
 • Po otevření sejfu z něho seberte dokumenty a dostaňte se co nejrychleji k autu. Není na to jednoznačný návod. Mě se jednou podařilo nepozorovaně projít za služebnou a pak podél plotů pomalu dojít až k brance. Podruhé jsem si naopak musel cestu prostřílet. Zde je problém vtom že máte málo nábojů a musíte si sebrat nějakou zbraň.
 • Venku nastupte do auta a Salvatora dovezte nazpátek k místu kde jste ho naložil a sám pokračujte k domovskému baru.

12. Skvělý obchod

 • Po videu se octnete u garáží a zde jděte po schodišti až úplně nahoru. Zde čekají prodejci alkoholu a jděte k nim. V momentě kdy bude probíhat obchod objeví se znenadání jiná parta a začne přestřelka. Vašim úkolem je prostřílet se až dolu do přízemí a zničit vše co se Vám připlete do cesty. V předposledním patře v drátěné ohradě je lékárnička, která by Vám to měla usnadnit. Až budou garáže vyčištěné dojděte nahoru pro náklaďák a alkoholem a sjeďte sním dolu k výjezdu z garáží.
 • V náklaďáku nemáte moc nadějí ujet pronásledovatelům a tak vystupte a postřílejte protivníka již zde na parkovišti. Velké nebezpečí zde číhá ze strany policie. Jakmile Vás uvidí nemáte moc šance na únik. Podaří-li se Vám zbavit se protivníka dojeďte klidně do skladu v Hobokenu.

13. Dobrou chuť

 • Nasedněte do auta a odvezte Salieriho do restaurace v New Arku.
 • Při jídle do baru vtrhnou gangsteři a vy musíte uchránit dona. Otočte se čelem vzad a utečte zadním vchodem. V chodbičce je lékárnička a venku zamiřte do uličky, která ústí na silnici. Zde je jedna hlídka od které získáte pořádnou zbraň. Rychle se otočte a na dvorku vyjděte po schodech ke dveřím. Zde se skrčte a otevřete dveře. Nepřítel bude možná již v chodbě, nebo se dostanete až na konec a vpadnete jim do boku. Musíte postřílet všechny co zde číhají a poslední gangster je nahoře v prvním patře.
 • Je jasné že Carlo zradil a tak se jeďte k němu podívat. Bydlí v blízkosti mostu West Marshall.
 • Vykopněte jeho dveře od bytu a vylezte za ním oknem na požární schodiště. Carlo je schován za boudou na dvorku a tam ho sejměte. Totéž udělejte i jeho kámošům.

14.Všechno nejlepší

 • Po rozhovoru s donem dostaneš nový úkol. Dojdi si k Ralphovi pro auto a pak se vydej do přístavu.
 • Podle mapy dojeď do přístaviště a zaparkuj na parkovišti. K molu se dej schody vpravo a za telefonní budkou vejdi do dveří a v chodbičce otevři dveře napravo. Za nimi jsou schody dolu a tam je místnost s námořním oblekem. Ten si vem na sebe a vydej se k lodi. Stráž u mola tě pustí klidně na loď.
 • Vydejte se schody nahoru a pak po pravě straně až na záď lodi. Zde doleva a pod schodišti je záchodek s cedulkou "Klíče u plavčíka". Přesto se pokuste dveře otevřít a pak se vraťte asi tak do půlky lodi do místa kde se baví dvě ženy a zde po schodech dolu. Zde najdete sedícího námořníka a zeptejte se ho na klíče. Poradí Vám že je má plavčík a to je ten co se pohybuje v okolí v pruhovaném námořním tílku. Plavčíkovi musíte o klíč říct dvakrát než Vám je dá. Pak si skočte na této palubě do zadní části na záchod a seberte kýbl a pak hurá nahoru k zamčenému záchodu. Otevřete dveře a místnost ukliďte. Pak teprve uvidíte dole pod skříňkou zbraň a tak si jí seberte. Je dobré se vrátit ještě dolu k plavčíkovi a vrátit mu klíče. Pak již vyjděte na horní palubu a vyčkejte na přídi příchodu politika. V momentě kdy začne řečnit vyndejte zbraň a zastřelte ho. Pozor má u sebe ochranku a vy málo nábojů. Proto se nezdržujte a rychle dolu k připravenému člunu. Jsou tam dvířka a po jejich otevření máte úkol splněn a v hlavním menu se Vám otevře volba jízd.

15. Bastard se štěstím

 • Dojděte si s Pauliem k Vincenzovi pro zbraně a pak k Ralphovi pro auto. Dostanete Guardian Terraplen a s Paulem se vydejte do města.
 • Podle mapy se dostanete k restauraci a zastavte u telefonní budky. Zní pak zavolejte do restaurace. Stane se však chyba a zastřelíte někoho jiného. Máte dvě možnosti. Buď zastřelte chlapy kteří se vyřítí z hospody, nebo si za závoďte s pronásledovateli. Každopádně se však v pořádku vraťte do Salieriho baru.
 • Pro druhý pokus si vezměte ze stolu výbušninu a v garáži nějaké auto. Sním podle mapy dojeďte k zelenému autu a v momentě kdy hlídka u auta dokouří a zajde do domu položte pod auto nálož (z pravé strany pomocí pravého tlačítka myši) a vraťte se do auta. Opět špatný pokus a jste zase v baru u Salieriho.
 • Další pokus plníte ve dvou. V rozhodujícím okamžiku Paulimu selže zbraň. Nechte ho tedy nastoupit do auta a rychle pronásledovatelům ujeďte. Až se jich zbavíte vraťte se do baru.
 • Dohlížíte na pokus jiné skupiny a když to selže jeďte za Sergiou do přístavu na Works Quater. Nesnažte se ho zablokovat nebo jinak omezovat.Vašim cílem je nenechat ho ujet a být mu stále v patách.
 • Až budete v přístavu zbavte se těch čtyřech maníků u vchodu a nasedněte do náklaďáku. V areálu se dejte doprava a jeďte rovně ke kolejím. Na budově vpravo u kolejí je lékárnička. Pak se dejte vlevo po kolejích a jeďte až dozadu ke dvěma cisternám. Zde zastavte co nejblíže u výhybky a přehoďte jí (pravé tlačítko na myši). Pak vyndejte klín pod kolem na první cisterně a nasedněte znova do náklaďáku. Sním dojeďte až k vagónu který narazil do vrat. Spustí se animace.
 • Teď vnikněte do skladu a zastřelte všech pět strážců na kraji. Pak se vraťte do auta a projeďte skladem na jeho konec. Zde je Sargia a toho s náklaďákem přejeďte. Až bude mrtvý vystupte z auta a v místnosti za ním je lékárnička. Pak už jen nastupte do auta a vyjeďte bránou kterou jste se dostali do přístavu.
 • Zajeďte do autoservisu k Lucasovi. Nechoďte k němu, ale jestli máte náklaďák. Sežeňte si nějaké rychlé auto a zastavte úplně u servisu. Pak teprve jděte k Lucasovi.
 • Zdá se že se jedná o lehkou část, ale čas je strašně neúprosný a není lehké převézt z čínské čtvrti zraněného kámoše k doktorovi. Za záchranu Vám Lukas prozradí kde se dá sehnat pěkný sporťák Bruno. Skočte si pro něj a dejte si pozor na hlídače.

16. Smetánka

 • Dojděte k Vincenzovi pro zbraně a pak si vyberte nějaké rychlejší auto. Všichni tři jeďte k divadlu a tam zjistíte že Morrello právě odjíždí. Sledujte ho na letiště a nesnažte se ho blokovat. Na letišti se Vám porouchá auto a tak rychle utíkejte na letištní plochu. Zde zastřelte dva chlapíky a nasedněte do opraveného auta ze strany spolujezdce. Vezměte si Thompson a snažte se sestřelit letadlo. Miřte a oba motory a musí plně hořet, aby se letadlo zřítilo.
 • Dojeďte si do hangáru pro Morrellovo auto a vraťte se do města. Společníky dovezte do baru a sami skočte k Lucasovi.
 • Lucas má za garáží hledané auto a toho se musíte zbavit. Jeďte podle mapy k útesům. Pozor na policii protože auto je hledané a policie stále pátrá. Zde dojeďte na příkrý svah u útesů a vyřaďte rychlost a podržte ruční brzdu. Jakmile vystoupíte auto se samo rozjede z kopce a spadne do moře. Nesmí dopadnou na skály dole.
 • Jste sice bez auta, ale to si někde lehce seberete a vrátíte se do autodílny. Lucas Vám prozradí kde je pěkné auto a vy si proněj zajeďte. Nesmíte se ho pokusit ukrást hned protože majitel hned střílí. Nechte ho nastoupit a pak teprve zaútočte. Vyhoďte ho z auta a než se zpamatuje rychle pryč. Když se Vám nepodaří dostat ho na parkovišti můžete ho pronásledovat a auto získat během honičky.

17. Volební kampaň

 • Klasický začátek. Pro zbraně, auto a dojet podle mapy na určené místo. Před věznicí jděte vlevo do malé uličky a zde vlezte do kanálu. U dalšího žebříku nahoru a jste ve staré věznici.
 • Nahoře se otočte a jděte kolem budovy a do prvních dveří. Otevřete mříž a po schodišti nahoru. Zde Vás čeká první banda a tak se s nimi nepárejte. V prvním patře se dáte vlevo a venku na ohoze po schodišti nahoru. Zde musíte dveře vykopnout a čeká Vás další přestřelka. Dejte se na druhou stranu a dostanete se k rozbořené zdi. Zde je lékárnička a pokračujte dál až ke schodišti. To je dobře střežené a tak se prostřílejte až nahoru. Zde na ochoze vyndejte snajprovku a zapněte zaměřování. Pokuste se sestřelit politika u řečnického pultu. Jakmile budete mít úkol splněn seběhněte po schodišti až úplně dolu. Na nádvoří jsou psi a ty zlikvidujte. Na velkých vratech je zámek  ten rozstřílejte. Pak všechny zbraně zahoďte a vyjděte ven. Policie Vás prohledá a můžete odjet k Lukasovi.
 • Váš úkol je zajet pro přítele než na něj přijde policie. Za odměnu dostanete tip na další auto. Až k němu přijedete promluvte si s chlápky u auta a jakmile odejdou můžete sním odjet do baru.

18. Jen tak pro radost

 • Opět klasický začátek a všichni tři jedním autem dojeďte na určené místo na Works Quart. Zde vystupte a po malé ukázce jeďte s Paulem k přístavu.
 • Před podnikem vyčkejte až vyjede náklaďák a opatrně ho následujte. Odbočí do malé uličky a zajede do skladu. Vy jeďte dál a za rohem zablokujte silnici. Auto až vyloží náklad pojede touto cestou nazpátek. Bude muset zastavit a vy toho využijte a řidiče vytáhněte z auta. Nesmí vám utéct a tak ho vezměte pálkou a až bude ležet získejte jeho doklady. Pak nastupte do náklaďáku a zajeďte nazpátek do skladu.
 • Od brány se dejte rovně až uvidíte napravo nápis expediční sklad a vlevo na rampě chlápka hlídajícího skladiště. Zaparkujte náklaďák zadní částí auta k rampě a jděte si popovídat a chlapíkem. Ten Vás pošle vykládat bedny a na chvíli si odskočí. Toho využijte a naložte 6-7 beden na náklaďák. Pak rychle za chlapama u beden které máte přenést do skladu. Promluvte si s nimi a oni Vám pomohou. Až budou všechny bedny ve skladu přiběhne onen chlapík podívat se jak jste na tom. Pak se vrátí na své původní místo a vy si sním jděte promluvit. Jakmile znova odejde naložte zbytek beden a jeďte k bráně.
 • Nanic nečekejte a rychle na smluvené místo. Budou Vás pronásledovat a nepodaří-li se Vám je se střást čeká Vás na domluveném místě přestřelka. V okolí je postavená brokovnice.
 • Na smluveném místě na Vás čekají parťáci a odvezte opatrně náklad do skladu .

19. Melouch

 • Po setkání s Paulem ho následujte. Nadzemkou dojedete k bance a vevnitř si dohodnete postup přepadení.
 • Na křižovatce v okolí banky se zmocněte nějakého auta a vydejte se do Hobokenu ke Žlutému Pitu pro zbraně. Cesta je podle mapy snadná a jeho doupě je v uličce vedle kina Twister. Zabouchejte na železné dveře a ve sklepě si vyberte podle libosti zbraně. Sice již nějaké auto máte, ale přesto se stavte v autoservisu u Lucase. Ten chce po Vás jako obvykle nějakou službičku.
 • Převezměte od něj balíček a jeďte na jih k mostu. Zde vystupte a po schodech sejděte pod most. Zde na Vás čeká Dick. Předejte mu balíček, ale pak dojde k malé přestřelce. Pomožte Dickymu zlikvidovat protivníky a pak se vraťte k Lucasovi.
 • Podle mapy se vydejte do Oakwoodu a zde zablokujte cestu vyhlídnutému autu. Řidiče vyhoďte z auta a než se s pamatuje skočte do auta a vydejte se k Paulimu. Před domem zatrubte a vyčkejte na jeho příchod. Pak spolu odjeďte k bance.
 • Jakmile vstoupíte do banky vyndejte zbraň a pomožte Paulimu odrazit první obranu. Pak se vydejte přes halu k přepážce a zde pod hodinami vykopněte dveře jestli je mezitím již někdo neotevřel. Dejte se doleva a zde na zdi najdete klíče. Pak se kousek vraťte s dveřmi se dostanete na chodbu. Po schodech naproti dveřím nahoru a v patře vlevo a do prvních dveří opět nalevo. Je to pracovna ředitele. Pak se vraťte na schodiště a sejděte až dolu do sklepa. Zde otevřete mříže naproti a jděte dál až k mřížím u trezoru. Ty otevřete a následuje animace. Vraťte se k Paulimu a pak ven z banky.
 • Autem se vydejte rychle směrem k Hobokenu a zde opusťte silnici a jeďte mezi domy pod nadzemkou. Je zde na kraji zábradlí a pak vysoké schody. Ty Vám nic neudělají a jste před policii chráněny. Počkejte až po Vás policie přestane pátrat a pak se vydejte do úkrytu. V Palermo Club je proto přímo stvořen. V úkrytu si promluvte a následuje animace která Vás přenese do dalšího dne.

20. Smrt umění

 • V bytě mrtvého Pauliho se nezdržuj a rychle ven na chodbu. Zde Vás policie nebude kontrolovat a tak vyjděte po schodech ven.
 • Zde si vezměte nějaké auto a zajeďte za Lucasem. Ten Vás poprosí o poslední službu a tak zajeďte k hotelu Corleon a sledujte dívku v červeném svetru a černé sukni. Nesmí si Vás všimnout a tak opatrně. Až zjistíte kam šla vraťte se k Lucasovi.
 • Ten Vám poví o perfektním autě v China Town. Nachází se v autobazaru a stojí u body o samotě. Do bazaru vedou dvoje vrata a je lepší jít přes ty na chodníku. Zámek dvěma výstřely urazte (předtím se však pořádně rozhlídněte zda není na blízku policie) a pak otevřete vrata. Psi je možné zastřelit nebo přejet autem a pak již Vám nic nebrání získat nové auto. Teď si ještě zajeďte ke Žlutému Pitu pro zbraně. Doufám že si pamatujete kde to je. Jakmile budete mít zbraně vydejte se do galerie.
 •  Zde zjistíte že jste padl to pasti. Zlikvidujte protivníky ve vstupní hale a dejte se schodištěm naproti. Je to boční cesta která Vás dostane k protivníkovi z boku. Až se prostřílíte ke schodišti rychle pod ním proběhněte protože přiletí ze shora granát. Pak teprve vyjděte schodištěm nahoru. Následuje video a po něm další přestřelka. Neotvírejte žádné dveře a vyčistěte celé okolí. Není to jednoduché a až narazíte na další schodiště nahoru pozor na granát. Je zde však lékárnička a ta Vám přidá aspoň pár životů. Nahoru nechoďte a přejděte úplně na druhý konec patra. Zde otevřete dveře napravo. Je zde pár posledních protivníků. Postupujte opatrně a prohledejte všechny místnosti. Na druhé straně najdete otevřené dveře a jste opět u schodiště. Teď teprve jděte u lékárničky do dalšího patra a do dveří napravo. Zde vás čeká poslední přestřelka.
 • Sam je rychlej, ale neopatrnej. Stojí většinou uprostřed ochozu a tak nejlepší taktika je stát za pilířem a hlídat co dělá. Dá se najít taková poloha při které po Vás střílí, ale kulky jdou do zdi. V okamžiku kdy bude nabíjet do něj vyprázdněte zásobník. Toto několikrát opakujte a on uteče do postraní chodby. Vy pak jděte po krvavých stopách. Musíte opatrně protože Sam na Vás číhá. Až na něj narazíte stačí 1-2 výstřely a je konec!!!!

The Godfather

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sbbolthdshofeBtjKeypen

(poinsHtf, 28. 5. 2021 12:53)

cialis gernic https://cialishav.com/ - cialis free trial canada cialis dosing

gsaxzvofbldshofeBtjKeypeb

(poinsAni, 27. 5. 2021 21:57)

buying prescription drugs in canada https://pharmacyken.com/ - Motilium tadalafil online pharmacy

geeahdshofeBtjKeypeu

(dypeSwa, 27. 5. 2021 15:44)

buy cialis with no persciption https://ckacialis.com/ - cialis strips black cialis from singapore

tnoegfdshofeBtjKeypea

(WaymnAsd, 25. 5. 2021 13:27)

cialis overnight pharmacy https://cialisjla.com/ - cialis sales canadian cialis 20 mg sell

viagra dose for recreational use fcsogsaxzvofbldshofeBtjKeypet

(Anoopoins, 23. 5. 2021 17:39)

viagra a domicilio cordoba https://llviagra.com/ predam predaj viagra

cialis ordering australia afhsdbcInhiblyxknbj

(Rebfjeono, 20. 5. 2021 22:11)

cialis costco https://rcialisgl.com/ generic cialis

top online pharmacy fdvaefbfbldshofeBtjKeypec

(Lebnpoins, 20. 5. 2021 13:40)

Pepcid https://xlnpharmacy.com/ pharmacies

snopes.com viagra headquarters fcsogsaxzvofbldshofeBtjKeypen

(Anoopoins, 20. 5. 2021 6:20)

viagra for mid 20s https://llviagra.com/ - headaches caused by viagra cialis sau viagra forum

what is cialis tadalafil 20 mg used for olgstnoegfdshofeBtjKeypep

(GtnbWaymn, 19. 5. 2021 12:22)

how much does viagra cost per pill https://jokviagra.com/ viagra trial

accredo pharmacy dgsolbvfdInhiblyuykyf

(Lbsojeono, 15. 5. 2021 16:51)

super cialis best price https://ucialisdas.com/ - order cialis soft tabs where to find cheap cialis

best price on cialis 20mg afhsdbcInhiblyebpvs

(Rebfjeono, 7. 5. 2021 10:31)

geniric cialis https://rcialisgl.com/ cialis black online

Isoptin SR fdvaefbfbldshofeBtjKeypex

(Lebnpoins, 7. 5. 2021 2:41)

Atorlip-10 https://xlnpharmacy.com/ medicine online shopping

local pharmacy afhdbcInhiblyvjsrd

(Rfvbjeono, 3. 5. 2021 8:41)

generic cialis buy https://cileve.com/ - cheap. generic cialisis generic cialis or tadalafil

writing phd thesis fcsgsaxzvofbldshofeBtjKeypev

(Abdgpoins, 3. 5. 2021 6:09)

Casodex https://canadianeve21.com/ discount pharmacy online

is tadalafil available in the us olgsasbnvoegfdshofeBtjKeypei

(GvdbWaymn, 2. 5. 2021 11:03)

tadalafil brand name https://boxtadafil.com/ cheap generic tadalafil

help with thesis statements fhsbbolthdshofeBtjKeypel

(Fbsfpoins, 26. 4. 2021 12:54)

online pharmacies legitimate https://uspharmus.com/ - Frumil Imodium

phd by thesis only fcsgsaxzvofbldshofeBtjKeypen

(Abdgpoins, 25. 4. 2021 1:51)

Lamictal https://canadianeve21.com/ best online pharmacies no prescription

where to get cialis olgsanvoegfdshofeBtjKeypeq

(GrvWaymn, 30. 3. 2021 22:00)

https://kloviagrli.com/ - best natural viagra https://vigedon.com/ - liquid viagra https://llecialisjaw.com/ - non prescription cialis https://jwcialislrt.com/ - cialis black https://jecialisbn.com/ - best time to take cialis 20mg

extrémní jízda

(tom, 20. 7. 2008 19:43)

vím jak mít odemčené všechy prototypy jeď v extremní jízdě od domu v pravo ku kostelu a za kostelem je škola vedle ní jsou dvojdomky a potom jak končí tak tam je vedle posledního dvojdomku domek a tam jsou modré dveře na ně stačí zmáčkout (pravým tlačítkem na myši ) a máte prototypy a jiná auta

ALE KDE

(alfyn, 12. 6. 2008 19:10)

Je to tu fakt super stránka,ale kde je návod na extrémní jízdu???